DOPROVODNÉ PROGRAMY

DOPROVODNÉ PROGRAMY

program je průběžně aktualizován

ČTVRTEK 21.3.2019

Slavnostní zahájení veletrhu

hlavní pódium

10:00

Pískohraní

expozice č. 111 - ochoz

10:00-17:00

Prezentace SŠHS Kroměříž

hlavní pódium

10:30, 13:30

Prezentace SŠNO Bystřice pod Hostýnem

hlavní pódium

13:00

Přednáška
"ZATEPLOVÁNÍ BYTOVÝCH ZDĚNÝCH A PANELOVÝCH DOMŮ"
téma:
Zateplení bytových domů, výměna oken a dveří, instalace solárních fotovoltaických soustav, výměna zdroje tepla pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody - i na to můžete získat dotaci! 

pořadatel:
Energetická agentura Zlínského kraje

salonek ve sportovní hale (za restaurací)

vstup pro veřejnost zdarma

13:00-14:00

Setkání s odběrateli a přednáška
"CENTRALIZOVANÉ ZÁSOBOVÁNÍ TEPLEM VE ZLÍNĚ A OTROKOVICÍCH"
téma:
 
V jednotlivých cca půlhodinových blocích budou představeny distribuční společnosti tepla ve Zlíně a Otrokovicích, poskytnuty informace o výhodách CZT, cenách tepla, právech a povinnostech odběratelů a dodavatelů tepla a o rozvoji soustav CZT v ČR.

pořadatel:
Tehos s.r.o.
Teplo Zlín, a.s.
Asociace dodavatelů tepla a technologií
Invicta Bohemica, s.r.o.

salonek ve sportovní hale (za restaurací) 
vstup pro veřejnost zdarma

14:30-16:30

JAZZZUBS - koncert legendární kapely 

hlavní pódium

16:00

JAZZZUBS - autogramiáda

hlavni pódium

17:00


PÁTEK 22.3.2019

Pískohraní

expozice č. 111 - ochoz

09:00-17:00

Prezentace SŠHS Kroměříž 

hlavní pódium

10:30, 13:30

Přednáška
"ZATEPLOVÁNÍ BYTOVÝCH ZDĚNÝCH A PANELOVÝCH DOMŮ" 
téma:
Zateplení bytových domů, výměna oken a dveří, instalace solárních fotovoltaických soustav, výměna zdroje tepla pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody - i na to můžete získat dotaci!

pořadatel:
Energetická agentura Zlínského kraje
Centrum pro regionální rozvoj ČR

salonek ve sportovní hale (za restaurací)

vstup pro veřejnost zdarma 

14:00-15:00


SOBOTA 23.3.2019

Pískohraní

expozice č. 111 - ochoz

09:00-13:00

Cimbálová muzika VALÁŠEK Zlín

hlavní pódium

11:00

Vyhlášení soutěže Pískohraní a předávání cen 

hlavní pódium

13:00

Veřejné losování soutěže pro návštěvníky veletrhu

pódium soutěž

13:30

Předávání cen výhercům soutěže

pódium soutěž

14:00