AKTUALITY

Přihláška na nový termín veletrhu

Přihláška pro vystavovatele

Většina vystavovatelů, kteří měli vystavovat ve vládou zrušeném termínu bude vystavovat i v termínu novém.
Pro další, nové vystavovatele je již připravena přihláška na nový termín 21. - 23. března 2024.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

TV PRIMA - prezentace veletrhu

Celostátní televize TV PRIMA v oblíbeném pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ odvysílá 17. března 2024 upoutávku na náš veletrh.
Zároveň je upoutávka prezentována na webu PrimaDoma.cz v rubrice kalendář akcí - Hoby zprávy.

EB-STAV, s.r.o.

Stánek č. 11, 12

EB-STAV provádí výstavbu rodinných domů, aplikuje tepelné PUR izolace a bezešvé hydroizolace POLYUREA. Montáž plastových oken a dveří firmy VPO Protivanov a zastoupení výrobců garážových vrat Trido a Krispol pro Zlínský kraj.


PTÁČEK - VELKOOBCHOD, a.s.

Stánek č. 03

Stavíte? Rekonstruujete? Nabízíme kompletní řešení koupelen od návrhu po jejich realizaci. Provozujeme rozsáhlou síť studií koupelen po celé České a Slovenské republice. 


HEATING&COOLING GROUP s.r.o.

Stánek č. 05

Přijďte si prohlédnout naše nejmodernější tepelná čerpadla, klimatizace a topné systémy do našeho stánku na veletrhu.

WIENERBERGER s.r.o.

Stánek č. 01

Výrobce cihelného systému Porotherm a pálené střešní krytiny Tondach zve návštěvníky do své veletržní expozice, kde představí novinky, akční nabídky a poradenství týkající se nákupu a použití keramických stavebních materiálů. 

ELEKTROPLYN LUKOV spol. s r.o.

Stánek č. 10

Nabízíme nový kotel VIADRUS U22 Economy, který zaujme bezkonkurenční cenou a ekologickým provozem. VIADRUS sleduje aktuální trendy v oboru a zaměřuje se na moderní produkty splňující ta nejpřísnější ekologická kritéria a emisní limity.

PURLIVE, spol. s r.o.

Stánek č. 07

Navštivte nás na veletrhu, rádi Vás seznámíme s našimi rodinnými domy a atraktivními Modulárními dřevostavbami KŮLNA, které jsou sestaveny z jednoho či více modulů, které jsou převezeny hotové přímo na stavbu.  

ENERGETICKÁ AGENTURA ZLÍNSKÉHO KRAJE, o.p.s.

Stánek č. 81.

Energetická agentura Zlínského kraje vás zve ke svému stánku, kde se dozvíte o možnostech snižování energetické spotřeby a nákladů na energie na své bydlení a o možnostech dotačního financování úsporných řešení.


ATMOSAN s.r.o.

Stánek č. 04

Rádi bychom Vás pozvali na náš stánek firmy Atmosan. Přístroje Atmosan slouží k odvlhčení vlhkých budov, řeší zdravější bydlení a hlavně tato technologie 21. století je momentálně nejlevnější a nejkvalitnější v této oblasti


KAČKA LADYBAKER

Doprovodný program - hlavní podium

Přijďte v pátek 20. března v 15:30 hodin na veletrh a zúčastněte se CUKRÁŘSKÉ SHOW S OCHUTNÁVKOU finalistky MasterChef Česko 2019 Kateřiny Kolbové, která se uskuteční přímo na pódiu výstaviště! 

STAVEBNINY BOBÁL

Stánek č. 35

Bobál - veškerý stavební materiál, sanační omítky, zateplovací systémy, komíny, hydroizolace a personál, který poradí - STAVEBNINY BOBÁL, ulice Tečovská.


EUROCENTRUM ZLÍN

Stánek č. 45

Zajímá Vás možnost získání finančních prostředků z fondů EU? Tak neváhejte a zastavte se u stánku Eurocentra Zlín, rádi zodpovíme Vaše dotazy.


WALFER spol. s r.o.

Stánek č. 50

Navštivte veletržní expozici Walfer spol. s r.o. výrobce a dodavatele srubových staveb.


JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.

Stánek č. 44

Výrobce dřevěných eurooken i špaletových a rustikálních oken splňujících moderní požadavky vzhledové i funkční. Registrováni v programu Nová zelená úsporám.


PĚNIČKA ZAHRADNICTVÍ ZLÍN

Stánek č. 40

Bylinná lékárna - poradenství. Kdo chce vzpružit, kdo chce užít, kdo chce zdraví tužit, ten k nám míří pro zdraví, je v bylinách, to se ví. Bylinná lékárna, záruka dlouhých let.

JUB a.s.

Stánek č. 13

Zveme Vás na prohlídku nejnovějších malířských a fasádních barev tradičního výrobce JUB a.s.

BOSCH TERMOTECHNIKA s.r.o.

Stánek č. 19

Na veletrhu prezentujeme plynové kotle, průtokové ohřívače nebo solární systémy značky Junkers, které jsou spojeny se špičkovou kvalitou a dlouhou životností.ITP s.r.o. 

Stánek č. 21

Tepelné izolace a hydroizolace střech, stěn a nádrží stříkanou polyuretanovou pěnou. Izolační panely, tvarovky a další výrobky z tvrdé PUR.


GRACO-MEDIA CZ s.r.o.

Stánek č. 16

Autorizovaný prodejce stříkací a lakovací techniky pro malíře a stavebnictví.

FLEXXUS s.r.o.

Stánek č. 20

Prováníme kompletní instalace voda-topení se specializací na podlahové vytápění, instalaci plynových kotlů a tepelných čerpadel pro rodinné domy.


STŘECHY KMB spol. s r.o.

Stánek č. 37

Kvalita má budoucnost, je heslem firmy KMB Otrokovice, která provádí kompletní realizace nových a rekonstrukce stávajících šikmých i plochých střech.


TEPLO ZLÍN, a.s.

Stánek č. 25

Přijďte se informovat o zajímavostech a novinkách ve výrobě a distribuci tepelné energie pro vytápění a přípravu teplé vody pro více než 15 000 bytů a další nebytové prostory ve Zlíně.


AGRO SMETANA s.r.o.

Stánek č. 41

AGRO SMETANA s.r.o. Vás zve do své veletržní expozice, kde uvidíte zahradní, lesní, komunální techniku a kotel na dřevo Stropuva. Těší se na Vás Agro Smetana.

RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA

Stánek č. 33

Přemýšlíte o novém bydlení? Chcete si vylepšit domov dle svých snů? Poradí Vám pracovníci Raiffeisen stavební spořitelny.

TRIDO - Zastoupení pro Zlínský kraj

Stánek č. 15

Dodáváme a montujeme garážová vrata, posuvné brány a automatické dveře. Přijďte si vybrat na náš veletržní stánek.

.

TEHOS s.r.o.

Stánek č. 26

Městská společnost TEHOS je licencovaným dodavatelem tepla ze soustavy zásobování teplem pro přípravu teplé vody a vytápění. TEHOS dodává teplo do více než 5600 domácností a objektů občanské vybavenosti v Otrokovicích. 

MASLEN CZ s.r.o.

Stánek č. 22

Navštivte veletržní expozici společnosti Maslen - výrobce střešních krytin z plechu a trapézových plechů. Nabízíme široký sortiment střešních doplňků včetně svodového systému. 


VIESSMANN spol. s r.o.

Stánek č. 24

Přijďte si vybrat se sortimentu moderních tepelných čerpadel. Představíme vám moderní atraktivní alternativy pro novostavbu a modernizaci s nadčasovým designem, nejlepšími výkonovými parametry a vynikající kvalitu. 


REKUTERMA s.r.o.

Stánek č. 39

Na svůj stánek vás zve společnost Rekuterma. Dodavatel kompletního systému chlazení, topení, větrání a zabezpečení pro váš dům i byt.


MAXECO s.r.o.

Stánek č. 30

Hledáte úsporné a přitom komfortní vytápění? Topný systém MAXECO - moderní, zdravý a úsporný zdroj tepla! Příznivá cena, pohodlí a dlouhá životnost.


ZLÍNSKÝ KRAJ

Stánek č. 80

Návštěvníci si mohou ve výstavních prostorách Zlínského kraje prohlédnout významné investiční akce z oblasti školství, kultury, zdravotnictví nebo dopravy, které kraj realizoval. Návštěvníci se budou moci také seznámit s vizualizacemi významných investic, které jsou aktuálně připravovány.


KLEMPOS-STŘECHY s.r.o.

Stánek č. 43

Silný partner pro vaši střechu. Prodej a realizace folií EPDM. Folie EPDM je budoucnost pro vaši střechu. www.klempos.cz


ZLÍN INTERIER s.r.o.

Stánek č. 28

Firma Zlín Interiér je český výrobce kuchyní, vestavěných skříní a kompletních interiérů dle přání zákazníků.


PURPANDA s.r.o.

Stánek č. 18

Služby v oblasti zateplení a hydroizolace PUR obytných i průmyslových objektů. Práce provádí zkušený tým s použitím pouze certifikovaných materiálů.


TOP PODLAHÁŘSTVÍ ZLÍN s.r.o.

Stánek č. 38

Naše firma TOP podlahářství se specializuje na pokládku podlahových krytin. Na trhu jsme již 20 let a naším cílem je 100% spokojenost zákazníků.


ATIS-em spol. s r.o.

Stánek č. 36

Vybavení obchodů, realizace interiérů bytových i komerčních včetně designového návrhu. Vzorkovna obchodního zařízení na ulici K Pasekám. To vše nabízí firma Atis-em.


Ladislav Dohnálek - CENTRÁLNÍ VYSAVAČE ZLÍN

Stánek č. 14

Projekty, montáž, prodej a servis centrálních vysavačů Duovac. Duovac - kvalitní vysavače s doživotní zárukou.


AQUASAR - ODSTRANĚNÍ VODNÍHO KAMENE

Stánek č. 23

Firma Aquasar - odstranění vodního kamene. Zabrání tvorbě nového vodního kamene, odstraní stávající vodní kámen.


VPO Protivanov, a.s. - Zastoupení pro Zlínský kraj

Stánek č. 17

Dodávka a montáž oken a dveří od českého výrobce s použitím německého profilu Veka.


TOPIČ s.r.o.

Stánek č. 31

Topič s.r.o. Vám nabízí dodávku a montáž plynových kotlů tepelných čerpadel a solárních systémů značky Viessmann. Dále provádíme instalaci zdravotechniky.


UNIVERSUM s.r.o.

Stánek č. 32

Lepidla na všechny materiály.


SPOLEČENSTVO KOMINÍKŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE

Stánek č. 48

Potřebujete poradit s komínem, nebo nemůžete sehnat kominíka, revizního technika spalinových cest? Přijďte nás navštívit na stánek Společenstva kominíků České republiky, nebo navštivte webové stránky www.skcr.czLÁZNĚ LUHAČOVICE, a.s.

Stánek č. 84

Alexandria**** Spa & Wellness hotel v Luhačovicích - navštivte wellness centrum ve stylu starořímských lázní a vyzkoušejte speciality vyhlášené Francouzské restaurace. Více na www.HotelAlexandria.cz.


Název produktu

Sem vložte podnadpis

Klikněte a můžete začít psát. Qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut.

ASOCIACE DODAVATELŮ TEPLA A TECHNOLOGIÍ

Stánek č. 27

Asociace dodavatelů tepla a technologií, zájmové sdružení právnických osob podnikajících v oboru výroby a distribuce tepla, projektování a výstavby teplárenských systémů a vývoje a výroby technologických komponentů pro systémy zásobování teplem.